Choď na obsah Choď na menu
 


peračník

13. 4. 2010

 

 

Ak chcete mať peračník, ktorý bude originálny, a budú na ňom rôzne tvary a pod. potrebujete:

jednofarebný, alebo pásikavý peračník,najlepšie guľatý:

fixky, centrofixky, alebo nejaké tie perá, ktoré sa dajú zgumovať, ak chceš, nejaké nálepky, aj tie s vaším menom, ale potom aj nejaké malé nalepovacie farebné kamienky, možno aj tetovačky, ale tie sa asi ošúpu, niečo ako farby na sklo, trblietky, a lepidlo.

Postupy: 

1. peračník si ozdob nejakými tvojími kresbičkami, ktoré spravíš farebnými fixkami, alebo centrofixkami, môžeš tam nalepiť aj nejakú nálepku, ktorá su hodí !

tip: nevjem, ale fixky budú asi držať len na textilných peračníkoch...

2. peračník si polep nálepkamy, čisto takými, ak sú to štvorcové nálepky, a sú úplne inej farby ako peračník, vezmi lepidlo, daj kvapky na kamienky, a tie nalep na okraje, aby tvorili rám (nie moc natesno) !

3.polep si tam nálepky s tvojím menom, môžeš pridať aj nejaké kamienky, ako v predchádzajúcom bode, ale môžeš niekde dať aj nejaké čiernobiele kvetinky.

4.polepte si ten peračník tetovačkami, len nezabúdajte, že to tak dlho nevydrží, ale môžete to skúsiť pretrieť lakom na nechty (neni overené, ak si to skúsite, napíšte do komentárov)

To je asi všetko, ak máte ešte nejaké nápady, napíšte do komentíkov, ale ešte som z týchto rád nič nevyskúšala, takže neviem, či to bude pekné...